تاریخ امروز:۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

توییتر امکان افزودن استیکر و گیف به فلیت‌ها را برای تمام کاربران فراهم کرد

چندین ماه پیش توییتر ارسال استوری با استفاده از قابلیت «Fleets» (فلیت) را برای تمام کاربرانش ممکن کرد. حالا این شبکه اجتماعی از امکان افزودن استیکرها به آن‌ها در سیستم عامل اندروید و iOS خبر داده است.

زمانی که در حال ایجاد یک فلیت یا استوری باشید، می‌توانید با لمس آیکون چهره خندان در بخش پایینی نمایشگر، به آن استیکر اضافه کنید. با لمس این گزینه، مجموعه‌ای از استیکرهای متحرک ساخت توییتر در برابرتان ظاهر می‌شود و البته چندین ایموجی یا طبق گفته توییتر «Twemoji» هم به چشم می‌خورند. Twemoji در حقیقت نسخه متحرک ایموجی‌های محبوب مانند قلب و چهره خندان هستند.

در صورتی که کاربری بخواهد از فایل‌های گیف استفاده کند، می‌تواند با استفاده از نوار جستجو در بالای نمایشگر به آن‌ها دست یابد. با جستجوی عبارت موردنظرتان، فایل‌های گیف از Giphy و Tenor ظاهر می‌شوند.

اکثر کاربران تا به امروز از استیکرها در استوری اینستاگرام استفاده کرده‌اند، بنابراین مشکلی در استفاده از آن‌ها در فلیت‌های توییتر نخواهند داشت. در حقیقت این شبکه اجتماعی با افزودن چنین قابلیتی، بیش از پیش شبیه اینستاگرام شده است.

توییتر

چندین سال است که چنین ویژگی در استوری‌ اینستاگرام و همچنین اسنپ‌چت به چشم می‌خورد، با این حال فلیت در اول راه قرار دارد و در ماه‌های آینده قابلیت‌های بیشتری به آن اضافه می‌شوند. با توجه به این موضوع، فلیت‌ها در آینده شباهت بیشتری به استوری اینستاگرام پیدا می‌کنند.

به گفته توییتر، این ویژگی از طریق جدیدترین نسخه اپ این شبکه اجتماعی در سیستم عامل iOS و اندروید در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد.

این شبکه اجتماعی در کنار افزودن چنین ویژگی به فلیت‌ها، سرویس استریم زنده پریسکوپ را هم طبق وعده قبلی تعطیل کرد. توییتر چندین ماه پیش از تعطیلی این سرویس در پایان سه ماهه اول ۲۰۲۱ خبر داده بود. با وجود تعطیلی این اپ، قابلیت استریم زنده از طریق «Twitter Live» همچنان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

خرید اندروید باکس

ردیاب خودرو

محصولات لندر

فید

ردیاب لندر

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *