تاریخ امروز:۱۲ مرداد ۱۴۰۰

تنها یک امضا تا حضور کاپیتان سپاهان در یونان/ حاج صفی با ۳۰۰ هزار یورو در آ.ا.ک آتن

به گزارش “ورزش سه”، در حالیکه طی روزهای گذشته اخبار زیادی پیرامون پیوستن احسان حاج صفی به آ.ا.ک آتن در رسانه های یونانی منتشر شده، اما خود این بازیکن و مدیران سپاهان ترجیح داده اند در این خصوص سکوت کنند و هنوز هیچ کدام از طرفین، در این باره اظهارنظر رسمی نکرده اند.

روزنامه Forza یونان در شماره روز گذشته خود به موضوع حضور حاج صفی در یونان پرداخت و نوشت: آ.ا.ک آتن با احسان حاج صفی به صورت شفاهی به توافق رسیده و تنها امضای دیمیتریس ملیسانیدیس مالک باشگاه آ.ا.ک برای ثبت رسمی این قرارداد باقی مانده است.

این روزنامه در ادامه نوشت: سیاه و زردها از طریق یکی از مدیر برنامه های یونانی که دوستی چند ساله ای با حاج صفی دارد، با این بازیکن ایرانی وارد مذاکره شدند و احسان نیز پاسخ مثبت خود برای شکل گیری این انتقال را به طرف یونانی داده است.

روزنامه Forza در ادامه به حقوق کاپیتان سپاهان نیز اشاره کرده و نوشته است: کار این انتقال شکل گرفته و تا سپتامبر همه چیز رسمی می شود. حاج صفی با دستمزد سالیانه ۳۰۰ هزار یورویی به اضافه پاداش ها راهی آ.ا.ک آتن می شود ضمن اینکه باشگاه یونانی مبلغی بابت این انتقال پرداخت نمی کند و حاج صفی به عنوان بازیکن آزاد راهی آ.ا.ک می شود.

وب سایت betcosmos نیز در این خصوص نوشت که با وجود اعتراض هواداران آ.ا.ک به خرید بازیکن ایرانی اما مدیران باشگاه یونانی تصمیم خود برای جذب حاج صفی را گرفته است: هواداران AEK ممکن است رسماً نسبت به انتقال احسان حاج صفی واکنش نشان دهند، اما ما متوجه شده ایم که مدیریت این باشگاه از جذب بازیکن ایرانی هراسی ندارد و این اقدام خاص را به طور عادی به اتمام می رساند.

در واقع، این هدف وجود دارد که آ.ا.ک به بازیکن چپ پای باتجربه قرارداد بسیار خوبی بدهد که حداقل ۳۰۰ هزار یورو حقوق خالص در سال را برای او به ارمغان بیاورد. ضمن اینکه انتظار می رود با جذب حاج صفی، بازیکن هم پست او یعنی الدر لوپس به فروش برسد.

لوپس با وجود کیفیت خوبی که دارد، ثابت کرد که مستعد آسیب دیدگی است و به همین دلیل آ.ا.ک تصمیم دارد پس از فروش او، احسان حاج صفی را به خدمت بگیرد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *