تاریخ امروز:۲ مرداد ۱۴۰۰

تمجید فدراسیون جهانی از برنامه توسعه موی تای

کد خبر: ۱۷۶۸۷۹۵/۱

زمان: ۱۰:۳۰  
۱۴۰۰/۰۴/۲۸

بازدید: ۴۵۲

فدراسیون بین‌المللی موی تای (IFMA) با انعکاس گزارشی در سایت خود از توسعه و نگاه ویژه انجمن موی تای ایران در بخش بانوان تمجید کرد.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ‌انجمن‌های ورزشی، در این گزارش آمده است: «انجمن موی تای ایران با مدیریت آگاهانه جواد نصیری به‌عنوان یکی از اعضای شورای ریاست فدراسیون جهانی و مشارکت کامل کمیته ملی المپیک ایران برنامه راهبردی هشت ساله‌ای را تدوین و اجرا کرده و این برنامه چشم‌انداز و محور توسعه موی تای بانوان در ایران بوده است، جایی که نه تنها تعداد ورزشکاران این حوزه رشد کرده، بلکه حضور بانوان در سکوهای جهانی ارتقا داشته و مهمتر اینکه در تربیت داوران و مربیان زن عملکرد قابل توجهی داشته است.

 

به طرز قابل تحسینی موی تای ایران یکی از موفق‌ترین کاروان‌های اعزامی بانوان را در مسابقات جهانی ترکیه و آسیایی امارات داشت که اجرای صحیح و دقیق برنامه‌های آموزشی مدون باعث ارتقای دانش و تجربه بین‌المللی بانوان شد».

 

در این گزارش به نوع پوشش بانوان موی تای کار ایرانی اینگونه اشاره شده است: «ایران نخستین فدراسیون و انجمن ملی بود که با هماهنگی فدراسیون جهانی و شخص استفان فوکس دبیرکل و خانم سوگلسی رئیس کمیسیون بانوان ایفما یونیفرم مخصوص زنان خود را طراحی کرد و این پوشش الگویی شد برای کشورهای اسلامی و‌ الهام‌بخش برابری جنسیتی در موی تای دنیا.

 

انجمن ‌موی تای ایران اعتقاد دارد بسیار مهم است تا مطمئن شویم رشد و ارتقا در مسیر جنبش المپیک و ایده‌آل‌هایش است.‌ برابری جنسیتی یکی از اهداف مهم نه تنها به‌عنوان بخشی از اهداف برنامه توسعه پایدار سازمان ملل، بلکه از اهداف ایفما نیز هست و به همین دلیل از صمیم‌ قلب به موی تای ایران برای کار فوق‌العاده هدایت تغییرات مثبت اجتماعی و تأثیرات آن در رشد ورزش در آینده نزدیک تبریک می‌گوییم».

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *