تاریخ امروز:۱۱ اسفند ۱۳۹۹

تعویض یک میلیون و ۲۰۰ هزار شعله لامپ روشنایی در کشور

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، غلامعلی رخشانی مهر معاون هماهنگی توزیع توانیر در چهارمین اقدام فراگیر با هدف تعدیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با دستگاه‌های رمز ارز‌های غیر مجاز که در مرکز پایش توانیر برگزار شد، گفت:در واقع ما باید از امروز برنامه‌هایی برای مدیریت بار برای سال آینده داشته باشیم، خوشبختانه اقدامات خوبی در ماه‌های گذشته برای رمز ارز‌های غیر مجاز انجام شد که منجر به جمع آوری ۵۰ هزار رمز ارز در کشور شد.

او بیان کرد: با جمع آوری ۵۰ هزار رمز ارز در کشور چیزی بالغ بر صد مگاوات مصرف در کشور کاهش پیدا می‌کند. همچنین برای تعدیل لامپ‌های کم مصرف و روشنایی معابر حدود ۳۰۰ مگاوات انرژی مدیریت شد.

رخشانی مهر افزود: با همکاری صورت گرفته یک میلیون و ۲۰۰ هزار لامپ پرمصرف از میان ۹ میلیون لامپ روشنایی معابر کشور تنظیم و یا جمع‌آوری شد که با این اقدام حدود ۳۰۰ مگاوات در مصرف برق صرفه جویی می‌شود.


بیشتر بخوانید


معاون هماهنگی توزیع توانیر  بیان کرد: قرار است برای معابر و بزرگراه‌ها هم از لامپ‌های کم مصرف با هدف کاهش بار در کشور استفاده شود همچنین قرار است از چراغ‌های ال‌ ای دی در معابر بین شهری که به عهده وزارت راه است، استفاده شود.

او اضافه کرد: با اجرای مانور‌ها ۲۰ هزار رمز ارز در کشور شناسایی و جمع آوری شده است ما این کار را با جدیت دنبال می‌کنیم، امیدواریم این کار ساماندهی شود.

رخشانی مهر در پایان تصریح کرد: افرادی که می‌خواهند از رمز ارز استفاده کنند به شرکت‌های توزیع برق منطقه‌ای مراجعه کنند و انشعاب مجاز دریافت کنند تا شبکه دچار اخلال نشود.

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *