تاریخ امروز:۱۰ آذر ۱۴۰۰

تسریع ترخیص کالا با پرداخت به سرموعد حقوق رانندگان کامیون

غلامحسین دغاغله مدیرکل دفتر حمل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: وضعیت ترخیص کالاها بسیار مطلوب خواهد شد، اما به شرطی که بخش خصوصی بتواند حقوق رانندگان را به موقع در این بخش پرداخت کند. از ابتدای امسال تا به امروز در یکی از اصلی‌ترین بنادر کشور بیش از ۵.۵ میلیون تن کالای کشاورزی جابه جا کرده ایم که شامل چغندر، ذرت، تره بار  وصیفی جات است.

دغاغله بیان کرد: روزانه ۲هزار و ۵۰۰ تا ۲هزار و ۶۰۰ دستگاه کامیون تنها از پایانه بندر امام خمینی (ره) اقدام به جابه جایی کالا از جمله کالای اساسی می‌کنند.

مدیرکل دفتر حمل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با تاکید بر اینکه صاحبان کالای دولتی باید در این مرحله نسبت به ایجاد مطلوبیت برای رانندگان از جمله تقویت امکانات بارگیری و کاهش معطلی رانندگان فراهم کند، افزود: باید صاحبان کالا نسبت تخلیه کالای خود در مقاصد تسریع کنند و برای پرداخت به موقع کرایه رانندگان اقدام عملی و فوری داشته باشند تا این مشکلات که به طور مداوم در بازدید مسئولان از سوی رانندگان اعلام می‌شود به حداقل رسیده و فرآیند حمل تسریع شود.

دغاغله توضیح داد: در حال حاضر فرآیند حمل کالای اساسی در کشور مناسب است، اما به شرطی که تعداد ناوگان و راننده و حقوق دستمزد آن‌ها تامین شود.

انتهای پیام/

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *