تاریخ امروز:۸ اسفند ۱۳۹۹

تست تصادف تسلا مدل s + فیلم

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، تسلا مدل S یک انتخاب عالی در کلاس خودرو‌های هیبریدی و برقی است.رانندگی با آن سرگرم کننده است، با یک بار شارژ باتری این خودرو می تواند حداکثر ۵۳۹ کیلومتر در ساعت رانندگی کرد.

مدل S یکی از بهترین سیستم‌های سرگرمی موجود در بازار و همچنین تعداد زیادی از ویژگی‌های ایمنی پیشرفته را در خود دارد. با این حال، قابلیت اطمینان برای مدل S کمی سوال برانگیز است. برای خرید کردن  این خودرو باید مطمئن بود که می توان آن را تعمیر کرد در غیر این صورت پرداختن به حتی مشکلات جزئی می‌تواند سردرد بزرگی باشد.

رتبه بندی و بررسی برای بهترین خودرو‌ها از سال ۲۰۰۷ انجام داده شده است. تسلا مدل اس حدود قیمتی بین ۶۶ هزار و  ۹۰۰ تا ۹۲ هزار دلار دارد، قیمت‌ها بسته به شرایط خودرو، مسافت پیموده شده، ویژگی‌ها و موقعیت مکانی آن متفاوت هستند.

تست تصادف تسلا مدل s + فیلم

جالب است که تاکنون ۸۰۰ راننده‌ی مختلف با خودروی تسلا مدل S رانندگی کرده‌اند و مجموعا ۷۵۰۰ ساعت از آن استفاده شده است؛حدود ۲۷ هزار کیلومتر در یک ماه با آن رانندگی شده است.

تست تصادف تسلا مدل s + فیلم

مدل ۲۰۱۸ مدل S از ۷۴ هزار و  ۵۰۰ دلار شروع می‌شود، اما قیمت آن در سطوح برتر می‌تواند به بیش از ۱۳۵ هزار دلار برسد. با خرید مدل ۲۰۱۷ دست دوم می‌توانید هزاران دلار پس انداز کنید.

تست تصادف تسلا مدل s + فیلم

در این فیلم به سراغ یک خودرو تمام برقی رفته ایم تا ببینیم در یک تصادف هولناک چه اتفاقی برای تسلا مدل S ۲۰۱۷ رخ می‌دهد.

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *