تاریخ امروز:۳۰ شهریور ۱۴۰۰

تبدیل علم به ثروت با اثربخشی ارتباط صنعت و دانشگاه

رئیس اولین کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت و بازارساز‌های نوین خبر داد؛

به گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین پور بشاش رئیس اولین کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت و بازارساز‌های نوین از ارائه راهکار‌های علمی پژوهشی جهت افزایش فروش آنلاین صنایع مختلف در کشور و کمک به رونق اقتصادی آن‌ها در سهم بازار در فضای دیجیتال مارکتینگ خبر داد.
رئیس کنگره اظهار کرد: به دلیل شرایط ایجاد شده ناشی از شیوع کرونا، تحریم‌ها و رکود اقتصادی، بسیاری از صنایع در کشور با مشکل فروش مواجه شده‌اند که ما تلاش کرده‌ایم با استفاده از پژوهش های کاربردی و راهکارهای عملیاتی در زمینه فضای دیجیتال مارکتینگ اقداماتی را جهت کمک به صنایع مختلف و توسعه اشتغال دانش آموختگاه دانشگاهی انجام دهیم.

دبیر علمی کنگره با بیان این نکته که فعالان حدود ۱۵ رشته از صنایع کوچک، متوسط و بزرگ به طور کلی از اهداف و مخاطبان در کنگره صنعت و بازارساز‌های نوین هستند، گفت: صنایع پزشکی، کشاورزی، معدنی، فلزی و غیرفلزی، صنعت بانک و بیمه، ساختمان و… از جمله رشته صنایع هدف محسوب می‌شوند.

رئیس دانشگاه عالی انفورماتیک ایران اشاره کرد: برخی از صنایع گام‌هایی را جهت افزایش فروش خود با استفاده از فضای دیجیتال آغاز کرده‌اند و برخی از صنایع نیز همچنان به صورت سنتی، تدریجاً به سمت فروش‌های آنلاین رفته اند:لذا هدف ما این است که از طریق کنگره، کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه جنبی این کنگره در حوزه دیجیتال به صورت علمی و عملی کمک کنیم تا صنایع بتوانند در این شرایط رکود اقتصادی، فروش خود را افزایش دهند.

سارا شفیعی، دبیر اجرایی کنگره نیز با اشاره به اینکه نخستین کنگره و نمایشگاه صنعت و بازارساز‌های نوین ۱۵ تا ۱۸ اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد، گفت: این کنگره به صورت بین‌المللی و با حضور فعالانی از صنایع کشور‌های همسایه و همچنین کشور‌های اروپایی به صورت مجازی و حضوری برپا خواهد شد.

شروین مسگر‌ها، دبیر کنگره  بیان کرد: این کنگره با حمایت وزارت خانه‌های صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم، وزارت امور خارجه، اتاق بازرگانی ایران و همچنین دانشگاه‌های علوم پزشکی، شرکت شهرک‌های صنعتی و سازمان‌هایی مانند سازمان محیط زیست وتوسط دانشگاه جامع علمی کاربردی انفورماتیک ایران و موسسه آموزش عالی ادیبان در جزیره کیش برگزار می‌شود.

مرتضی اسلام زاده عضو شورای عالی کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت وبازارساز‌های نوین، دستاورد این کنگره را توسعه و رونق تولید، جهش صادرات دانسته و نتیجه آن را گامی موثر در تبدیل علم به ثروت با اثربخشی ارتباط صنعت و دانشگاه عنوان کردند.

انتهای پیام/

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *