تاریخ امروز:۱۷ اسفند ۱۳۹۹

به فکری هیچ اولتیماتومی نداده ایم/ نظری: درخواست وزیرورزش برای ابقای فکری کذب است

به گزارش “ورزش سه”، حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال در یک نشست خبری آنلاین که به صورت آنلاین از پیج اینستاگرام استقلال پخش می شد، هرگونه تماس از سوی وزیرورزش برای حمایت اعضای هیئت مدیره از محمود فکری را تکذیب کرد.

نظری در پاسخ به این سوال که در جلسه چند شب پیش، برخی از اعضای هیئت مدیره از ابقای محمود فکری ناراحت شده اند، گفت: در ابتدا باید بگویم شایعه‌ای طی یکی دو روز اخیر مطرح شد که در جلسه هیئت مدیره، مدیرعامل باشگاه تماسی با وزیرورزش گرفته است یا بالعکس و این تماس را روی آیفون گذاشته اند. شایعه شده بود که وزیر ورزش به هیئت مدیره و مدیرعامل تأکید کرده اند که حتما از محمود فکری حمایت کنید که این مسئله از اساس کذب است و هرگز همچین تماسی برقرار نشده است.

سخنگوی باشگاه استقلال ادامه داد: هیئت مدیره به همراه مدیرعامل محترم همانطور که در روزهای اخیر به صورت جسته و گریخته در رسانه ها شاهد آن بودید که ما از سرمربی حمایت کردیم، حمایت می کنیم و حمایت خواهیم کرد. آقای فکری سرمربی ماست و طبیعی است زمانی که ایشان را به عنوان سرمربی انتخاب کرده ایم، همیشه تلاش ما بر این بوده تا ایشان بهترین نتایج را بگیرند.

نظری در مورد اینکه برای دو بازی آینده به فکری فرصت داده شده است، گفت: ما هیچ اولتیماتومی به فکری نداده‌ایم و هیچ جا مطرح نشده است که ایشان بنا است دو بازی یا بیست بازی دیگر به عنوان سرمربی ما فعالیت کند. هیئت مدیره فکری را به‌ عنوان سرمربی انتخاب و از انتخابش دفاع کرده است.

 

وی گفت: ما باز هم حمایت خواهیم کرد، اما اینکه آقای فکری در ادامه چه نتایجی بگیرد، بستگی به کادر فنی، بازیکنان و تیم مدیریتی باشگاه دارد و همه ما تلاش خواهیم کرد تا بهترین نتایج را بدست بیاوریم. فکری سرمربی ما است و حتما حمایت خود  از او را ادامه می‌دهیم. مطمئنیم حمایت تمام کسانی که به نوعی با باشگاه در ارتباطند از جمله پیشکسوتان، مدیران ادواری، مدیران فعلی و هواداران برای یک هدف یعنی تعالی استقلال متحد شویم بی‌تردید بهترین نتایج را خواهیم گرفت. کسانی که دوست دارند کمک کنند، بپذیرند که افراد دیگری اکنون در استقلال مسئولیت دارند. امروز شرایطی داریم که اگر انسجام و اتحاد ما بیشتر شود، می‌توانیم بار دیگر به صدر جدول بازگشته و انتهای فصل قهرمان شویم.

 

 

هیچ بازیکنی از استقلال جدا نمی‌شود

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص اینکه این باشگاه به خاطر بسته بودن پنجره بازیکن جدیدی را نمی‌گیرد،‌گفت: خیر، اصلاً این طور نیست تا امروز تلاش کردیم با بازیکنان مدنظر فکری از طریق مددی و عبدیان صحبت کنیم. امیدواریم با کسانی که رایزنی شده موضوع به سرانجام برسد. ما دغدغه جذب بازیکن داریم و امیدواریم خیلی زود به نتیجه برسیم. بنا نیست بازیکنی از ما جدا شود تلاش می‌کنیم تمام بازیکنان را حفظ کنیم. از نظر کیفی بهترین تیم لیگ را داریم و تلاش می‌کنیم بعداز چند سال به قهرمانی که خواسته همه هواداران و جایگاه واقعی استقلال است دست پیدا کنیم.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *