تاریخ امروز:۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

بریمانلو: تیم ملی جودو جوان و کم تجربه است

به گزارش  “ورزش سه” سرگروه تیم ملی جودو با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: تمرینات خوبی را در اردوهای تیم ملی زیر نظر کادر فنی سپری می‌کنیم و به امید خدا در مدت زمان باقی مانده با برنامه مربیان به شرایط ایده ال خواهیم رسید.

 

وی در مورد ترکیب تیم هم گفت: تیم جوان و با آتیه داریم که با وجود کم تجربه بودن، انگیزه بالایی برای کسب موفقیت دارند و اگر به خودباوری لازم برسند می‌توانند نتایج خوبی در قرقیزستان کسب کنند. این نفرات سال گذشته در مسابقات نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا درخشش خوبی داشته و مدال‌های با ارزشی کسب کردند. ولی به دلیل آنکه اولین حضور خود در رقابتهای بزرگسالان را تجربه می‌کنند نمی‌توان زیاد در مورد نتایج پیش بینی داشت.

 

بریمانلو ادامه داد: جو مسابقات این رده سنی به دلیل حضور برخی از چهره‌های شناخته شده جودو دنیا متفاوت و مبارزه روی تاتامی آن سخت است. البته باید تاکید کنم که کسب مدال در بیشکک دور از دسترس نیست، کادر فنی زحمت کشیده و اعضای تیم هم تمرینات هدفمندی را پشت سر می‌گذارند، ولی معتقدم باید به این جوانان فرصت داد، مسابقات قرقیزستان شاید سکوی پرتابی باشد برای تجربه بیشتر و کسب مدال‌های با ارزش، ضمن اینکه به جوانان تیم هم توصیه می‌کنم از این فرصت نهایت بهره را برده و هر چه در توان دارند برای موفقیت بکار گیرند.

 

دارنده برنز مسابقات قهرمانی جهان با اشاره به ترکیب تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: تیمی با ترکیب جوانان، نوجوانان و بزرگسالان به این مسابقات اعزام می‌شود و نمی‌توان با انتظار بالا این جودوکاران را تحت فشار قرار داد. من خودم ششمین دوره است که در این مسابقات شرکت می‌کنم و تجربه بیشتری دارم و به آنها کمک می‌کنم. ولی با توجه به شرایط تیم و مهمتر از آن دوری ۱۸ ماهه از تمرینات، عملکرد خوب برای ما یک نتیجه مناسب خواهد بود.

 

وی در مورد رقبای خود در وزن ۷۳- کیلوگرم گفت: با تمام رقبای آسیایی تمرین کرده و مسابقه دادم و الان هم بخشی از تمرینات به آنالیز رقبا زیر نظر مربی اختصاص دارد و براساس آن در تمرینات روی نقاط ضعف و قوت خودم و حریفان کار می‌کنیم و امیدوارم بتوانم از این مسابقات با دست پر خارج شوم.

 

بریمانلو در پایان گفت: از تمام مردم ایران خواهش دارم، فرزندان خود در تیم ملی جودو را دعا کنند. جودو حرکت جدیدی را بعد از ۱۸ ماه تعلیق آغاز کرده همه به دنبال نمایش مناسبی از این تیم هستند و امیدوارم بتوانیم پاسخگوی انتظار و محبت مردم باشیم.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *