تاریخ امروز:۲۶ فروردین ۱۴۰۰

با وجود همه انتقادها؛ خورشیدی می ماند 

کد خبر: ۱۷۴۷۵۹۰/۳۴

زمان: ۱۱:۱۶  
۱۴۰۰/۰۱/۱۸

بازدید: ۱,۵۲۸

انتخاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی با انتقادات اهالی فوتبال مواجه شده است. بیشتر نوک انتقادات هم به سوی عزیزی خادم بوده است. 

به گزارش “ورزش سه”، حتی گفته می شود علی جوادی مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال هم به همین بهانه از سمت خود استعفاء کرد است. گویی او دوست داشته است این سمت در اختیار مهدی مهدوی کیا یا حسین فرکی قرار گیرد. بااین حال رییس فدراسیون فوتبال برنامه ای برای نقض تصمیم خود ندارد. مجتبی خورشیدی در مراسم معارفه علیرضا امامی فر به عنوان رییس مرکز ملی فوتبال ایران حضور داشته و از سویی با حضور در مرکز ملی فوتبال ایران در حال دنبال کردن برنامه های آتی تیم ملی است. 

 

برخی تصور می کردند با حجم انتقادات صورت گرفته یا مجتبی خورشیدی از سمت خود استعفاء خواهد داد یا اینکه رییس فدراسیون فوتبال تصمیم خود را تغییر خواهد داد اما هیچ یک از این اتفاقات صورت نگرفته و مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی کار خود را آغاز کرده است. 

 

همان طور که اشاره شد در روزهای اخیر و بعد از انتخاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی رسانه ها و اهالی فوتبال گاها با انتقادات تند این انتخاب را زیر سوال برده اند. پیش تر این سمت در اختیار محمد رضا ساکت بود و بعد از رفتن محمد رضا ساکت هم بیشتر کارهای اجرایی تیم ملی را مهدی خراطی انجام می داد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *