تاریخ امروز:۱۵ مرداد ۱۴۰۰

با افزایش تعداد مبتلایان؛/ شایعه عجیب؛ المپیک توکیو لغو می‌شود؟

کد خبر: ۱۷۶۹۱۳۸/۴۲

زمان: ۱۶:۵۸  
۱۴۰۰/۰۴/۲۹

بازدید: ۶,۶۵۳

با افزایش تعداد مبتلایان؛

در آستانه آغاز رقابت های المپبک توکیو ۲۰۲۰، هنوز هم احتمال لغو این رقابت ها وجود دارد.

به گزارش “ورزش سه”، توشیرو موتو، رئیس کمیته برگزاری بازی های المپیک توکیو امروز در مصاحبه ای امکان لغو این رقابت ها در آخرین لحظه را انکار نکرده است. او مدعی شد افزایش موارد ابتلا ویروس کرونا در روزهای اخیر و در دهکده برگزاری مسابقات، مسئولان برگزاری المپیک توکیو را با چالش های بزرگی روبرو کرده است.

 

توشیرو موتو در کنفرانس خبری امروز حاضر شده و در پاسخ به این سوال که آیا امکان لغو بازی هایی که قرار است روز جمعه آغاز شود وجود دارد یا خیر، گفت: “ما تعداد مبتلایان به ویروس کرونا را زیر نظر گرفته و در صورت لزوم با گروه برگزار کننده المپیک در این رابطه مذاکره خواهیم کرد.

 

 

ما نمی توانیم پیش بینی کنیم که با افزایش تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا چه اتفاقی خواهد افتاد. بنابراین در صورت رخ دادن این اتفاق، ما مذاکرات خود را ادامه خواهیم داد. توافق کرده ایم که بر اساس وضعیت شیوع ویروس کرونا، دوباره مذاکرات پنج جانبه را آغاز کنیم. در این مرحله ممکن است موارد ابتلا به ویروس افزایش یا کاهش یابد، بنابراین ما در صورت رخ دادن شرایط وخیم در این مورد، در مورد آینده فکر کرده و تصمیم گیری خواهیم کرد.”

 

موارد ابتلا در توکیو در حال افزایش است و این رقابت ها که سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا به تابستان امسال موکول شده بود، بدون تماشاگر برگزار می شود. دولت ژاپن در این ماه تصمیم گرفت المپیک بدون تماشاگر برگزار شود تا خطر افزایش ابتلا به حداقل برسد.

 

همچنین مراسم افتتاحیه همچنین بدون حامیان مالی بزرگ المپیک برگزار خواهد شد. مردم ژاپن نیز علاقه ای به برگزاری المپیک توکیو در این شرایط نداشته و نگران افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا با حضور این همه مسافر از سراسر دنیا در کشور خود هستند.

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *