تاریخ امروز:۲۴ مهر ۱۴۰۰

بازگشایی و توقف نماد‌های معاملاتی مورخ ۱۹ مهر ماه

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، نماد معاملاتی شرکت‌های ایران مرینوس (نمرینو ۱)، سیمان سفیدنی‌ریز (سنیر ۱) با توجه به تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت سهام، به مدت ۶۰ دقیقه در وضعیت سفارش گیری قرار می‌گیرند و سپس معاملات در دامنه نوسان فعلی ادامه خواهد یافت.

ضروری است سرمایه گذاران علاوه بر توجه به این موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روی تارنمای کدال (codal.ir) و سایر عوامل موثر بر قیمت سهام را در تصمیم گیری‌های خود لحاظ کنند.


بیشتر بخوانید


نماد معاملاتی شرکت‌های بهساز کاشانه تهران (ثبهساز ۱)، سرمایه‌گذاری‌بهمن (وبهمن ۱) و لیزینگ‌ایران (ولیز ۱) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف شدند. نماد مذکور حداکثر تا ساعت ۱۰ روز معاملاتی با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهند شد.

نماد معاملاتی شرکت بهساز کاشانه تهران (ثبهساز) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب با محدودیت نوسان قیمت آماده انجام معامله است.

نماد معاملاتی شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ (کحافظ) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، حق تقدم شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ (کحافظح) با توجه به بازگشایی نماد اصلی، بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله هستند.

نماد معاملاتی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با توجه به اعلام تنفس مجامع عمومی عادی سالیانه و عمومی فوق العاده، با محدودیت دامنه نوسان قیمت آماده انجام معامله است. همچنین ضروری است سرمایه گذاران علاوه بر توجه به این موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روی تارنمای کدال (codal.ir) و سایر عوامل موثر بر قیمت سهام را در تصمیم گیری‌های خود لحاظ کنند.

انتهای پیام/

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *