تاریخ امروز:۱۴ اسفند ۱۳۹۹

این روز‌ها بازار خودرو چه احوالی دارد؟

کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت:  حدود یک هفته است که آرامش خوبی در بازار خودرو است و قیمت ها نوسان نداشته است. 

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با تاکید بر اینکه قیمت‌ها اکنون در بازار دارای ثبات بود و تغییر چندانی نداشته است، گفت:  تقاضا برای خودروهای ایرانی در بازار وجود دارد اما بازار خودروهای خارجی راکد است و هیچ مشتری برای آنها وجود ندارد. به جرات می توان گفت تقاضای کاذب در بازار فروکش کرده و تنها خریدارانی که نیاز واقعی به خودرو دارند، خرید خود را انجام می‌دهند.


بیشتر بخوانید


کاشانی نسب بیان کرد: اکنون بازار برای واسطه ها جذابیت ندارد و دست دلالان کوتاه شده است، پیش‌بینی ما این است که تا پایان سال نه تنها افزایش قیمتی نخواهیم داشت، بلکه با افزایش عرضه نیز شاهد ریزش بیشتر قیمت‌ها خواهیم بود.

او گفت: بعید است که در اوایل سال نیز شاهد نوسانات قیمت در بازار باشیم و فعلا قیمت ها تغییر نخواهد کرد، علاوه بر این با توجه به اینکه در طول سال همیشه عوامل زیادی در قیمت خودرو تاثیر می گذارد.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران ادامه داد: هر ساله با نزدیک شدن به شب عید خریداران زیادی در بازار وجود داشت اما اکنون این خریداران به شدت کم شده اند. 

مدل خودرو قیمت (تومان)
پژو ۲۰۶تیپ ۲ ۱۹۶٫۰۰۰٫۰۰۰
پژو ۲۰۶تیپ ۵  ۲۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوقدار v8 ۲۶۶٫۰۰۰٫۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۳۹۸٫۰۰۰٫۰۰۰
رنو تندر۹۰ E2 ۳۴۴٫۰۰۰٫۰۰۰
رنو تندر پلاس اتوماتیک ۴۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰
رانا پلاس  ۲۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰
دنا  معمولی  ۲۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰
دنا پلاس دنده ای توربو ۳۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰
سایپا ۱۱۱ ۱۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰
سایپا ۱۳۱ ۱۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰
 سایپا ۱۳۲(۱۳۹۸) ۱۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰
ساینا ۱۳۳٫۰۰۰٫۰۰۰۰
تیبا(رینگ فولادی ) ۱۱۷٫۰۰۰٫۰۰۰
تیبا ۲(رینگ فولادی ) ۱۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰
کوییک دنده ای  ۱۴۳٫۰۰۰٫۰۰۰

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *