تاریخ امروز:۲۸ دی ۱۴۰۰

او می‌توانست به فینال بولدرینگ راه یابد/ زنده‌کار: از عملکرد دارابیان راضی هستم

کد خبر: ۱۷۷۶۸۰۴/۱

زمان: ۱۰:۲۰  
۱۴۰۰/۰۶/۰۸

بازدید: ۱۳۲

او می‌توانست به فینال بولدرینگ راه یابد

سرمربی تیم ملی سنگنوردی می‌گوید: ورزشکاران کمی می‌توانند در ۳ ماده سنگنوردی موفق باشند که دارابیان در مسابقات قهرمانی جوانان جهان توانست موفق عمل کند.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، مهدی زنده‌کار گفت: عملکرد محیا دارابیان در مسابقات قهرمانی جوانان جهان خیلی خوب بود. رشته تخصصی وی سرعت بود که با اختلاف خیلی جزئی از حریفانش در صدم ثانیه چهارم شد.

 

وی افزود: دارابیان در ماده لید تلاش خودش را کرد و بیست و پنجم شد. در ماده بولدرینگ هم متاسفانه از ناحیه زانوی چپش آسیب دیدگی داشت که مداوا کردیم، اما نتوانست آنگونه که باید در مسیرها عملکرد خوبی داشته باشد و هفدهم شد.

 

سرمربی تیم ملی سنگنوردی خاطرنشان کرد: به طور کلی از آنجایی که امتیاز خوبی را در بخش سرعت کسب کرده بود در بخش کمباین یعنی مجموع سه رشته دوم شد که رتبه خیلی خوبی را کسب کرد.

 

وی با اشاره به اینکه ورزشکاران کمی می‌توانند در هر ۳ ماده رشته سنگنوردی عملکرد خوبی داشته باشند، اظهار داشت: ورزشکاران کمی می‌توانند در ۳ مواد مسابقه دهند و مراحل مختلف آن را طی کنند که محیا دارابیان موفق شد و توانست در همه مواد را شرکت کند و اگر این آسیب‌دیدگی نبود قطعا می‌توانست به فینال راه پیدا کند چون در مرحله مقدماتی ششم شده بود و انتظار داشتیم رتبه بهتری کسب کند و روی سکو قرار گیرد.

 

زنده کار با بیان اینکه دارابیان می‌تواند در مسابقات رده سنی بزرگسالان هم عملکرد درخشانی داشته باشد، افزود: خیلی خوب بود و من راضی هستم. وضعیت خوبی در مسابقات داشت و قرار است دو هفته آینده در مسابقات رده سنی بزرگسالان شرکت کند و با نتایجی که در مسابقات قهرمانی جوانان جهان کسب کرد می‌تواند عملکرد درخشان‌تری داشته باشد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *