تاریخ امروز:۱۶ آذر ۱۴۰۰

اوپو روی خودروهای الکتریکی برای بازار هند کار می‌کند: احتمال معرفی در ۲۰۲۴

چند وقت پیش گزارشاتی درباره ثبت نشان‌های تجاری توسط BBK Electronics مالک اوپو، وان پلاس و ویوو در صنعت خودرو خبر می‌دادند. حالا در شایعه جدیدی گفته شده که اوپو کار روی خودروی برقی خود را شروع کرده و ممکن است آن را در سال ۲۰۲۴ معرفی کند.

به گزارش وب‌سایت ۹۱Mobiles، منبع آگاهی به نام Mukul Sharma مدعی شده که این غول چینی در حال کار روی خودرویی برای بازار هند است. پیش‌تر در نشان‌های تجاری ثبت شده به این موضوع اشاره شده بود. خودروی برقی اوپو احتمالا سیستم رانندگی خودکار خواهد داشت و هم اکنون در دست ساخت قرار دارد. منبع گزارش امروز می‌گوید خودروی اوپو می‌تواند در انتهای سال ۲۰۲۳ یا اوایل سال ۲۰۲۴ معرفی شود.

اگرچه در گزارش حاضر به تاریخ احتمالی رونمایی این اتومبیل اشاره شده، اما فعلا اطلاعات دیگری درباره مشخصات فنی یا سخت‌افزاری این خودرو در دست نیست. البته این خبر هنوز در حد یک شایعه است و نباید با قطعیت آن را بپذیریم، اما اگر واقعا چنین برنامه‌ای وجود داشته باشد، باید منتظر باشیم تا اوپو در ماه‌های آینده تیزر مربوط به این خودروی برقی را منتشر کند. تولیدکنندگان مختلف سعی دارند با سرمایه‌گذاری در بازارهای آسیایی آسان‌تر به بازار خودرو وارد شوند.

پیش‌تر تسلا اعلام کرده بود که برای عرضه خودروهای برقی خود به بازار هند برنامه دارد. شیائومی دیگر شرکت بزرگ چینی است که می‌خواهد وارد بازار خودروهای برقی شود و احتمالا اولین محصول خود را در سال ۲۰۲۴ تولید می‌کند. این شرکت اخیرا دومین کسب و کار خودرویی خود را به ثبت رساند.

از سوی دیگر، گفته می‌شود که اپل هم در حال کار برای ورود به بازار خودروهای برقی است. با این حال، گزارش‌های ضد و نقیضی درباره فعالیت‌های اپل شنیده شده و دقیقا نمی‌دانیم که این شرکت در چه سالی و با چه رویکردی وارد این بازار خواهد شد.

خرید اندروید باکس

ردیاب خودرو

محصولات لندر

فید

ردیاب لندر

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *