تاریخ امروز:۷ اسفند ۱۳۹۹

اولین فورد هیبریدی که دارای هفت صندلی برقی است

به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  فورد S-Max یک مینی ون راحت با تنظیمات پنج و هفت صندلی است که قرار است در اروپا به فروش رود. این مدل خودرو در اکتبر ۲۰۱۹ به روزرسانی و اکنون در قالب موتور هیبریدی عرضه خواهد شد.  S-Max هیبریدی اولین خودرو الکتریکی در تاریخ این مدل خودرو خواهد بود. 

در زیر کاپوت، یک موتور بنزینی ۲.۵ لیتری سیکل اتکینسون قرار داده شده است که توسط یک موتور الکتریکی کوچک، یک باتری لیتیوم یون ۱.۱ کیلووات ساعت و آخرین نسل انتقال قدرت پشتیبانی می‌شود. نتیجه این کار تولید حداکثر قدرت ۱۹۰ اسب بخار (۱۴۲ کیلووات) و متوسط ​​مصرف سوخت ۶.۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر یا ۳۶.۷ مایل در هر گالن است. میزان انتشار CO۲ مربوطه ۱۴۶-۱۴۷ گرم در هر کیلومتر است که با استاندارد WLTP اروپا اندازه گیری شده است.

با توجه به اندازه S-Max، سرعت ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت، در ۹.۸ ثانیه است. ممکن است این سریعترین وسیله نقلیه در جاده نباشد، اما فورد نوید شتاب خوبی را می‌دهد که باعث افزایش امکانات این خودرو می شود. 

اولین حضور فورد هیبریدی S-Max به عنوان خودرویی با هفت صندلی برقی

فورد می‌گوید: این خودرو تجربه رانندگی اسپرتی را به ارمغان می آورد که تمام سرنشینان از آن رضایت خواهند داشت، فورد همیشه به دنبال جذابیت است و اکنون در S-Max این جذابیت قابل رویت است.

اولین حضور فورد هیبریدی S-Max به عنوان خودرویی با هفت صندلی برقی

 S-Max از نسل  مینی ون Galaxy، نیز از همان پیشرانه الکتریکی بهره می‌برد. در شتاب کمی کندتر است، اما فضای بار بیشتری را هم در چیدمان‌های پنج و هفت صندلی ارائه می‌دهد. حتی اگر هر هفت صندلی در جای خود باشند، می‌توانید از ۳۰۰ لیتر (۱۰.۵۹ متر فوت) حجم بار استفاده کنید. هنگامی که ردیف دوم و سوم صندلی‌ها را جمع کنید، یک صندوق عقب غول پیکر ۲، ۳۳۹ لیتری (۸۲.۶ متر مکعب) در اختیار دارید.

اولین حضور فورد هیبریدی S-Max به عنوان خودرویی با هفت صندلی برقی

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *