تاریخ امروز:۱۷ اسفند ۱۳۹۹

اوبامیانگ و ورود به یک باشگاه جدید! (عکس)

کد خبر: ۱۷۳۷۶۹۳/۴۲

زمان: ۲۱:۴۵  
۱۳۹۹/۱۱/۲۶

بازدید: ۱۴,۷۵۰

پیر آمریک اوبامیانگ وارد باشگاه ۲۰۰ تایی ها در بین مهاجمان لیگ های برتر اروپایی شد.

به گزارش “ورزش سه”، آرسنال شروعی طوفانی برابر لیدزیونایتد داشت و در ۵۰ دقیقه ابتدایی موفق شد چهار بار دروازه شاگردان مارچلو بیلسا را باز کند. پیر آمریک اوبامیانگ در این دیدار سه بار و یک بار نیز هکتور بیرین موفق به گلزنی شدند تا توپچی ها در استانه کسب سه امتیاز شیرین این مسابقه قرار گیرند.

 

پیر آمریک اوبامیانگ امشب گل شماره ۲۰۰ خود را در زمان حضور در پنج لیگ برتر اروپایی به ثمر رساند. از فصل ۱۰-۲۰۰۹ که او در لیگ یک فرانسه برای لیل مشغول به بازی کردن شده، نهمین بازیکنی است که در پنج لیگ معتبر به رکورد ۲۰۰ گل رسیده است. از ابتدای فصل ۱۰-۲۰۰۹، اوبامیانگ یکی از سه بازیکنی است که در کنار الکسیس سانچس و سالومون کالو در سه لیگ از پنج لیگ برتر اروپا هت تریک کرده است. این اولین هت تریک اوبامیاتگ در لیگ برتر بود.

 

همچنین پیر امریک اوبامیانگ در ۱۷ بازی خود در لیگ برتر برابر تیم های تازه صعود کرده با زدن ۱۴ گل و ارسال چهار پاس گل به طور مستقیم در به ثمر رسیدنن ۱۸ گل نقش داشته است. اوبامیانگ در هر پنج بازی اخیر خود در استادیوم امارات برابر تیم های تازه راه یافته به لیگ برتر گلزنی کرده است. البته این مهاجم گابنی در فصل اخیر دچار افت شده و مانند دو فصل اول حضور خود در لیگ برتر موفق به گلزنی نمی شود، اما امشب و برابر لیدز که نمایش درخشانی داشته است.

 

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *