تاریخ امروز:۲۶ فروردین ۱۴۰۰

انتخاب مجدد ایلخان نوری برای دو پست

کد خبر: ۱۷۴۶۳۷۷/۱

زمان: ۱۱:۳۷  
۱۴۰۰/۰۱/۱۲

بازدید: ۱۰۲

همکاری ایلخان نوری با فدراسیون جهانی نجات غریق به عنوان عضو کمیسیون ورزش و کمیته ورزش برای همه برای یک دوره دیگر تمدید شد.

به گزارش “ورزش سه” به نقل از  روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، ایلخان نوری که پیش از این به‌عنوان عضو کمیسیون ورزش و رئیس کمیته ورزش برای همه در فدراسیون جهانی نجات غریق (ILS) انتخاب شده بود، برای یک دوره دیگر در این دو پست بین‌المللی ابقا شد.

 

مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی ضمن تبریک بابت انتخاب مجدد ایلخان نوری در کمیسیون ورزش و کمیته ورزش برای همه ILS برای وی در دوره جدید آرزوی موفقیت کرد.

 

وی گفت: مجموعه فدراسیون نجات غریق و غواصی از ایلخان نوری  که سال‌ها در مجموعه نجات غریق کشور منشاء خدمات ارزنده بوده است، حمایت کامل و لازم را خواهد داشت.

 

حیدری تصریح کرد: امید می‌رود ادامه حضور ایلخان نوری در فدراسیون جهانی نجات غریق منشاء خیر برای نجات غریق جهان و کشورمان باشد و ایران از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف نجات غریق بهره می‌شود.

 

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی همچنین خاطر نشان کرد که این فدراسیون در راستای پیشبرد اهداف و برنامه‌های موردنظر ایلخان نوری در فدراسیون جهانی نجات غریق، همکاری لازم را با او خواهد داشت.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *