تاریخ امروز:۸ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح خوابگاه کمانداران بزودی/ کمانداران به ترکیه اعزام می‌شوند

کد خبر: ۱۷۳۶۷۷۵/۱

زمان: ۰۸:۲۵  
۱۳۹۹/۱۱/۲۲

بازدید: ۹۷۱

افتتاح خوابگاه کمانداران بزودی

رییس فدراسیون تیروکمان با بیان این که خوابگاه کمانداران آماده افتتاح است، گفت: برای افتتاح خوابگاه منتظر برنامه زمانبندی وزیر ورزش و جوانان هستیم.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، غلامرضا شعبانی بهار  اظهار کرد: تمام کارهای مقدماتی خوابگاه کمانداران انجام شده و برای افتتاح تنها منتظر برنامه زمانبندی وزیر ورزش و جوانان هستیم تا با حضور وزیر خوابگاه را افتتاح کنیم.

وی میزان اعتبارات برای ساخت و تکمیل این پروژه را ۴ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: از این مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و ۵۰۰ میلیون تومان توسط وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون تامین اعتبار شد تا این پروژه که در ضلع شرقی سایت تیروکمان قرار دارد، تکمیل شود و به بهره برداری برسد.

 

رییس فدراسیون تیروکمان اضافه کرد: با ساخت این خوابگاه دیگر کمانداران دغدغه ای برای برگزاری اردوهای تدارکاتی خود در سایت تیروکمان نداشته و مشکلات موجود در این زمینه مرتفع می شود.
وی همچنین در خصوص علت ایجاد تغییرات در کادر فنی ریکرو گفت: به دلیل عدم تمایل و انگیزه مجید میررحیمی در همکاری با تیم ملی، با نظر خود او این تغییرات صورت گرفت که شوک مناسبی برای کمانداران بود و از نظر روحی و روانی تاثیرات مثبتی را به دنبال داشت.

 

شعبانی بهار همچنین از اعزام تیم ریکرو به اردوی تدارکاتی ترکیه خبر داد و خاطرنشان کرد: این اردوی تمرینی از ۱۰ فروردین در آنتالیا ترکیه برگزار می شود و تا ۲۵ فروردین ادامه خواهد داشت. در کنار برگزاری اردوی مشترک، بین کشورهای شرکت کننده مسابقاتی نیز برگزار می شود. 

وی در پایان پیرامون این پرسش که آیا تیم کامپوند نیز به ترکیه اعزام خواهد شد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: تیم کامپوند در صورت جذب اسپانسر به ترکیه می رود، در غیر این صورت اعزامی در این تیم نخواهیم داشت.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *