تاریخ امروز:۱۰ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح حساب بانکی بدون نیاز به حضور فیزیکی

به گزارش خبرنگار بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، امروز در مراسم طرح فناورانه و زیر ساختی بانک صنعت و معدن یوسفی نیا معاون برنامه ریزی و فناوری بانک صنعت و معدن با ارائه جزئیات سه محصول فناوری بانک صنعت و معدن اظهار کرد: امروز از سه محصول به نام‌های، سامانه احراز هویت غیرحضوری و امضا الکترونیک، سامانه اعتبارسنجی نشانی مشتریان، مرکز عملیات امنیت فاوا (soc) رونمایی می‌شود.

او ادامه داد: با رونمایی از سامانه احراز هویت غیرحضوری دیگر نیازی به حضور مشتری در شعبه نخواهد بود و مشتریان می‌توانند با تلفن همراه خود، برای خود حساب بانکی باز کنند. قصد داریم در سال ۱۴۰۰ این امکان را برای مشتریان خود فراهم کنیم. از این رو با امضای الکترونیکی تمام مشتریان می‌توانند برای خود حساب بانکی افتتاح کنند.


بیشتربخوانید


این مقام مسئول بیان کرد: قصد داریم در زمینه خدمات فناورانه و بانکداری دیجیتال بستر شعبه مجازی این بانک را از طریق تلفن همراه فراهم کنیم.

یوسفی نیا در پایان تصریح کرد: سامانه اعتبارسنجی اصالت نشانی به ما کمک می‌کند تا مشتریان خود را به صورت مکانی شناسایی و آدرس مشتریان را دریافت کنیم. همچنین مرکز عملیات امنیت برای تدوام کسب و کار بانکی نوعی تضمین است و از داده‌های بانک محافظت می‌کند.

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *