تاریخ امروز:۷ اسفند ۱۳۹۹

استقلال متخصص گل زدن به سپاهان در ثانیه های پایانی 

به گزارش “ورزش سه”،نبرد حساس استقلال و سپاهان تا حدودی می تواند تکلیف صدرنشین نیم فصل رقابت های لیگ برتر را مشخص کند.

رقابت دو تیم ضلع سومی هم دارد ،پرسپولیس از این بازی تساوی می خواهد و هر دو تیم برای رسیدن به صدر به پیروزی فکر می کنند و مساوی هیچ یک از دوتیم را راضی نمی کند و همین باعث خواهد شد تا نبرد دو تیم تا دقیقه آخر بازی همانند بازی های گذشته دو تیم حساس و پر هیجان دنبال شود.

تاریخ نشان داده است در این بازی نباید تا لحظه آخر به نتیجه اسکوربود ورزشگاه اعتماد کرد و تا سوت داور به صدا در نیامده است نباید جدول لیگ را دوباره مرور کرد.

نبرد استقلال و سپاهان در این سالها پر بوده از گلهای دقایق و ثانیه های پایانی که آبی ها را از شکست نجات داده و یا باعث پیروزی آنها شده است .

 

در ده سال گذشته این اتفاق به دفعات مختلف در تهران و اصفهان لحظات خوشی را برای استقلال رقم زده است و از ذهن هواداران این تیم فراموش نمی شود.

گل تساوی سال ۸۹ سید صالحی و یا گل به خودی دقیقه ۹۵ ایران نژاد درسال ۹۲در  ورزشگاه آزادی و یا گل تساوی برزای در دقیقه ۹۳ سال ۹۵ که تا حدودی منصوریان از بحران خارج کرد از خاطرات مهم استقلالی ها بابت جلوگیری از شکست برابر سپاهان می توان یاد کرد.

آبی ها که سابقه زیادی در زدن گل دقایق آخر به سپاهان دارند گلهای سه امتیازی هم در این لحظات به نماینده پرافتخار سپاهان زده اند و خاطرات دلنشینی برای این نبرد تاریخی رقم زده اند.

گل کسب سهمیه فرشید باقری در دقایق آخر و در روز آخر لیگ سال ۹۶ و یا شوت سه امتیازی امید ابراهیمی در اولین سال کوچش از سپاهان به استقلال در سال ۹۳ و گل تماشایی دقیقه ۹۷سال ۹۸پاتوسی در نقش جهان همگی برای استقلال سه امتیاز شیرین در تاریخ لیگ برتر ثبت نموده است.

این پیشینه و این گلهای ثانیه های آخر بازی نشان می دهد بازی امروز دو تیم پر افتخار ایران را نباید از دست داد و تا دمیدن سوت داور منتظر هر اتفاقی باید ماند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *