تاریخ امروز:۵ مرداد ۱۴۰۰

ادعای بزرگ دیاریو اسپورت/ سه بازیکن جدید در راه انتقال به بارسلونا (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا روزهای سرنوشت سازی را در بازار نقل و انتقالات سپری می کند. تیم مدیریت ورزشی بارسا از یک سو برای تمدید با لیونل مسی در تلاش است و از سوی دیگر برای فروش بازیکنان مازاد و نیز کاهش دستمزد ستاره های بزرگ تیم فعالیت می کند اما از جذب بازیکن نیز غافل نیست.

تاکنون بارسا سرخیو آگوئرو، ممفیس دیپای، امرسون رویال و اریک گارسیا را جذب کرده ولی رونالد کومان سرمربی بارسا همچنان خوشبین است که سه بازیکن دیگر نیز به خدمت گرفته شوند.

ماموریتی که اصلا ساده نیست ولی مسئولان بارسا آن را غیرممکن نمی دانند.

 

 

 

 

طبق گزارش امروز دیاریو اسپورت، کومان برای کامل شدن پروژه خود به جذب یک مدافع میانی یا چپ، یک هافبک باکیفیت و یک مهاجم فکر می کند ولی در حال حاضر احتمال اینکه بازیکنی جدید به بارسا اضافه شود، بسیار اندک است و همه چیز به هفته های پایانی آگوست موکول خواهد شد.

تلاش مدیران بارسا ابتدا فروش بازیکنان مازاد و فشار به آنها برای جدایی است تا به سقف بودجه تعیین شده از سوی لالیگا نزدیک شوند. برای این مهم مذاکرات با جرارد پیکه، سرخیو بوسکتس، سرجی روبرتو و جوردی آلبا ۴ بازیکن بزرگ بارسا که دستمزد بالایی دریافت می کنند نیز شروع شده تا به میزبان قابل توجهی از دریافتی شان کاسته شود. لیونل مسی که حاضر شده دستمزد خود را نصف کند، می تواند الگوی خوبی در این زمینه باشد.

اگر بارسا در نهایت موفق شود بازیکنان مازاد را به تیمی دیگر انتقال دهد و دستمزدها نیز مطابق پیش بینی ها کاهش پیدا کند، به سراغ برآورده کردن نیازهای کومان خواهد رفت.

 

 

 

 

سرمربی هلندی به خصوص روی جذب یک هافبک باکیفیت اصرار دارد. ابتدا قرار بود سائول نیگز از اتلتیکو جذب شود ولی معاوضه او با آنتوان گریزمان فعلا به بن بست خورده و بعید است چنین انتقالی صورت بگیرد. بارسا احتمالا گزینه ای دیگر غیر از سائول را مد نظر قرار خواهد داد.

یک مدافع میانی یا چپ و یک مهاجم جدید نیز درخواستی کومان هستند ولی نکته مهم در این قضیه این است که بارسا برای جذب هیچ بازیکنی حتی یک یورو هم پرداخت نخواهد کرد. در واقع اگر بازیکنی جدید به بارسا اضافه شود، یا به شکل رایگان خواهد بود(بازیکن آزاد) یا در یک پروسه معاوضه.

 

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *