تاریخ امروز:۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

ادامه نابسانی در تیم مدعی؛ جدایی یکی از مربیان

کد خبر: ۱۷۴۶۳۶۲/۳۴

زمان: ۱۰:۰۴  
۱۴۰۰/۰۱/۱۲

بازدید: ۹,۵۶۷

تیم مدعی شهرداری آستارا هم چنان از بی توجهی مدیران شهری رنج می برد و بار دیگر خبر رسیده تمرینات این تیم به دلیل مشکلات مالی تعطیل شده است.

به گزارش “ورزش سه”، این در حالی است که هفته دوم از دور برگشت لیگ یک ۱۸ فروردین آغاز می شود و طبیعی است در چنین روزهایی تمرینات تیم شهرداری آستارا همانند دیگر تیم های دسته اولی با جدیت خاصی دنبال شود.

 

مهدی حسینی نسب دستیار پایان رافت مربی است که در آستانه جدایی از تیم شهرداری آستارا قرار دارد. او درباره آخرین وضعیت تیم و خود می گوید: تیم به دلیل مشکلات مالی تمرین نمی کند. من هم در آستانه جدایی از تیم هستم. در صحبت هایی که با باشگاه داشتم درخواست حقوق ماهیانه و هم چنین هزینه های اسکان را داشتم اما نسبت به این موضوع بی توجهی می شود و هیچ توافقی در این زمینه با هم نداشتیم  و از سویی باشگاه حاضر نمی شود فسخ قرارداد من را صادر نکند و ناگزیر هستم به کمیته انضباطی شکایت کنم.

 

گفتنی است شهرداری آستارا در پایان نیم فصل قهرمان دسته اول شده بود اما به دلیل مشکلات مالی و بی توجهی نسبت به پرداخت دستمزد ها در هفته نخست دور برگشت و در خانه ۳-۱ در برابر شاهین شهرداری بوشهر شکست خورد و صدرنشینی را از دست داد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *