تاریخ امروز:۱۶ اسفند ۱۳۹۹

اخبار و حواشی پیرامون دوئل اصفهان/ استقلال – سپاهان؛ گزارش زنده از جدال بزرگ هفته

به گزارش “ورزش سه”، هفته پایانی نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر، امروز آغاز می شود. قطعا تمامی نگاه ها در این هفته به اصفهان دوخته شده جایی که سپاهانی ها در دوئل بزرگ هفته پذیرای استقلال خواهند بود. دیدار دو تیم همواره با جذابیت های خاص خودش همراه بوده است.

هر چند به نظر می رسد که جمله کلیشه ای “به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند” دیگر تکراری شده، اما برنده دیدار امروز می تواند امید زیادی به قهرمانی نیم فصل نخست داشته باشد البته به شرطی که پرسپولیس در یکی از دو دیدار باقیمانده اش برنده از زمین خارج نشود.

طی سالیان گذشته، قهرمانی در نیم فصل، از نظر روحی و روانی، یک بار مثبت سنگین برای تیم های لیگ برتری بوده و در اکثر مواقع، تیمی که در پایان نیم فصل به عنوان قهرمانی رسیده، در پایان لیگ نیز جام قهرمانی را بالای سر برده هر چند که در این استثناهایی هم وجود دارد ولی نمی توان گفت تیم ها دوست ندارند قهرمانی نیم فصل را بدست آورند.

 

در این صفحه، می توانید گزارش لحظه به لحظه از حواشی و اخبار دیدار استقلال و سپاهان را تا پیش از شروع دیدار دو تیم دنبال کنید:

 

۱۰:۲۰: دیدار امروز دو تیم، تقابل سی و نهم استقلال و سپاهان در لیگ برتر است. آبی های تهرانی ۱۵ بار موفق به شکست سپاهان شده اند و در سوی مقابل، اصفهانی ها نیز ۱۱ بار برنده از زمین خارج شده اند. ۱۲ دیدار دو تیم نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

 


 

۱۰:۱۵: دیدار استقلال و سپاهان نبرد بین بهترین خطوط حمله و دفاع لیگ است. سپاهان ۲۳ گل در لیگ بیستم به ثمر رسانده که ۱۵ مورد از آن در نیمه نخست بوده است و استقلال نیز تنها یکبار در نیمه نخست دروازه اش را باز شده دیده که آن یک گل نیز همان گل بخودی عجیب سیدحسین حسینی در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان بود.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *