تاریخ امروز:۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

آینده نامعلوم مهاجم آرژانتینی؛/ یوونتوس پیشنهاد تمدید قرارداد دیبالا را پس گرفت

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد سالی ۷٫۵ میلیون یورویی پائولو دیبالا با یوونتوس در تابستان ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید و یووه پیش از این به او قرارداد جدیدی به مبلغ سالیانه ۱۰ میلیون یورو برای ادامه همکاری پیشنهاد کرده بود.

دیبالا این پیشنهاد را رد کرده و طلب قراردادی با مبلغ سالیانه ۱۵ میلیون یورو کرده بود، اما کالچومرکاتو گزارش کرده است که یوونتوس اکنون از آخرین پیشنهاد خود نیز صرف نظر کرده است.

این اتفاق در هفته گذشته و پس از این افتاد که مهاجم آرژانتینی قوانین مربوط به کنترل بیماری کرونا را زیر پا گذاشت و به همراه دیگر هم تیمی خود، آرتور، به یک مهمانی خصوصی در خانه وستون مک کنی رفت.

 

 

پس از شکایت همسایه مک کنی از سر و صدایی که از خانه او می آمد، پلیس ساعت ۱۱:۳۰ شب به مهمانی غیرقانونی مک کنی که با حضور بیش از ده نفر برگزار شده بود ریخت و مهمانان را راهی خانه هایشان کرد. مهمانان این مهمانی نیز همگی جریمه مالی شدند.

ایتالیا قوانین و محدویدت های سختگیرانه ای را برای کنترل شیوع ویروس کرونا وضع کرده است که طبق آن هرگونه مهمانی و دورهمی ممنوع است.

یوونتوس از این قانونشکنی با خبر شد و پیرلو، سرمربی یوونتوس، نیز هیچ کدام از این بازیکنان را در دیدار برابر تورین به زمین نفرستاد. طبق گزارش کالچومرکاتو دیبالا با وجودی که بابت شرکت در این مهمانی عذرخواهی کرده است، حتی با عواقب بدتری نیز مواجه شده است.

بیانکونری پیشنهاد تمدید قرارداد خود به دیبالا را پس گرفته است و به این بازیکن اعلام کرده که می تواند با همین شرایط قرارداد فعلی اش در باشگاه بماند.

 

 

روابط دیبالا و یووه همچنان پرتنش است و خروج او از باشگاه در تابستان پیش رو بسیار محتمل است، مگر اینکه ستاره آرژانتینی تصمیم بگیرد برای یک فصل دیگر نیز در تورین بماند و استادیوم آلیانز را در پایان فصل ۲۲-۲۰۲۱ به عنوان بازیکن آزاد ترک کند.

دیبالا در سال ۲۰۱۵ با قراردادی ۴۰ میلیون یورویی از پالرمو به یوونتوس پیوست و از آن زمان تاکنون در ۲۴۳ بازی خود با پیراهن این تیم ۹۸ گل به ثمر رسانده است.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *