تاریخ امروز:۱۴ اسفند ۱۳۹۹

آنها خط حمله ترسناکی دارند/ لوپتگی: فرصتی بی‌نظیر برای حذف دورتموند داریم

کد خبر: ۱۷۳۸۰۷۳/۱

زمان: ۱۷:۵۵  
۱۳۹۹/۱۱/۲۸

بازدید: ۳,۲۶۹

آنها خط حمله ترسناکی دارند

سرمربی سویا معتقد است تیمش در بهترین شرایط قرار دارد و برابر تیم خوب دورتموند، شانس مناسبی برای صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان دارد.

به گزارش “ورزش سه”، فردا شب در سانچس پیسخوان و از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان سویا میزبان دورتموند است. سویا در بهترین فرم خودش به این بازی رسیده در حالی که دورتموند اصلا شرایط خوبی ندارد و بسیاری از حالا شانس را به تیم اسپانیایی می دهند.

سویا یک هفته پس از پیروزی ۲-۰ بر بارسا در دور رفت نیمه نهایی کوپا دل ری و با روحیه ای بالا برابر زنبورها قرار می گیرد.

 

 

 

 

جولن لوپتگی سرمربی سویا در نشست خبری این بازی گفت:« بله؛ در فرم خوبی هستیم ولی مهم نیست قبلا چه نتایجی کسب کرده اید. باید فردا در زمین نشان دهیم که تیم بهتری هستیم و نتیجه خوبی برابر دورتموند کسب کنیم.

تیم باید به ایده های مربی ایمان داشته باشد و در سویا همه سخت تلاش کرده ایم تا به شرایط کنونی برسیم. همه تمرکز ما روی بازی فرداست و این سومین باری است که سویا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به میدان می رود. باید از این فرصت بی نظیر استفاده کرد و نگاه مان باید رو به جلو باشد و قدمی محکم به سوی یک چهارم نهایی برداریم.»

 

 

 

 

لوپتگی در ادامه گفت:« شاید دورتموند اخیرا نتایج خوبی کسب نکرده باشد؛ ولی نگاه من به پتانسیل واقعی این تیم است و معتقدم با خط حمله خطرناک و مهاجمان باکیفیتی که دارند، قادر به انجام کارهای بزرگی هستند. دورتموند این را در بازی هایی که پیروز شده به خوبی ثابت کرده است. شانس های گلزنی که در هر بازی خلق می کند را به سختی در فوتبال می بینید.

دورتموند به عنوان تیم اول به یک هشتم نهایی رسیده و در هر خط، فوتبالیست های بسیار خوبی دارد. ما تیم جاه طلبی هستیم و با انگیزه ای بالا برابر آنها به میدان خواهیم رفت.»

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *