تاریخ امروز:۶ بهمن ۱۴۰۰

آغاز لیگ تنیس ایران؛ / نفس تازه با اکسیژنی از تلاش، تدبیر و آرامش

کد خبر: ۱۷۷۷۰۳۵/۱

زمان: ۱۰:۲۲  
۱۴۰۰/۰۶/۰۹

بازدید: ۱۶۱

آغاز لیگ تنیس ایران؛

لیگ تنیس بعد از چند سال وقفه، احیا شده تا قریب ۳۰۰ بازیکن تنیس در قالب ٤٨ تیم از ١٣ استان کشور به صورت کاملا مستقیم با این رویداد رقابتی درگیر باشند.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، سال پررویداد فدراسیون تنیس بعد از  مسابقات تور جهانی زیر ١٨ سال در شهرهای شیراز، ارومیه و اصفهان همچنین برگزاری لیگ تنیس ساحلی در انزلی و رویدادهای مختلف تمرینی و آمادگی تیم‌های ملی، اکنون به برگزاری لیگ تنیس کشور رسیده تا پازل نهایی برای ضرورت رونق تنیس کشور تکمیل شود.

 

٤٨ تیم از امروز در دهکده ورزشی چهارباغ استان البرز رقابت را آغاز می‌کنند تا هشت تیم برتر به رقابت‌های لیگ برتر صعود کنند. لیگ برتر قطعا ضرورت اجتناب ناپذیر برون رفت از شرایط کنونی تنیس برای طی کردن سریعتر در مسیر رشد و تعالی است. نمی‌توان لیگ نداشت اما رونق و هیجان را در جامعه تنیس انتظار کشید، بنابراین آغاز رقابت‌های لیگ و دورهمی رقابتی نخبگان تنیس کشور می‌تواند یک شروع دوباره برای فدراسیون تنیسی باشد که به تکان‌های شدید برای ارتقای جایگاه خود در رقابت‌های دیویس کاپ نیاز مبرم دارد.

 

با توجه به رویدادهای موفقیت آمیز در یک سال اخیر که در قالب جام حذفی، مسابقات تورهای جهانی و همچنین رقابت‌های رده‌های سنی و هزار امتیازی جذابیت را در جامعه تنیس کشور به ارمغان آورد، اکنون لیگ تنیس  راهبرد بسیار منطقی برای رونق افزایی و هیجان افزونتر از گذشته در بین علاقمندان به این رشته است. لیگ تنیس می‌تواند بیانگر استمرار در حرکت‌های برنامه محور فدراسیون تنیس برای نزدیک شدن به شرایط پایدار این رشته مهیج باشد.

 

حضور برخی باشگاه‌های صاحبنام در عرصه ورزش قهرمانی و علاقمندی فراوان آکادمی‌های مختلف و حتی انگیزه هیئت‌ها برای  تیمداری از نکات قابل توجه لیگ تنیس است که می‌تواند برای شروع امید بخش باشد.

نفس تازه تنیس ایران با اکسیژنی از  تلاش، تدبیر و آرامش یک اتفاق جدید در ورزش کشور خواهد بود. باید این اتفاق جدید این روزهای تنیس را به فال نیک گرفت و جامعه این رشته را همچنان در فصل همدلی تنیس کشور در کنار هم حفظ کرد تا بتوان به آینده این رشته امیدوار بود.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *