تاریخ امروز:۸ اسفند ۱۳۹۹

آسپلیکوئتا:/ هازارد را در چلسی هم می زدند ولی مصدوم نمی شد

کد خبر: ۱۷۳۹۲۹۲/۲۹

زمان: ۱۵:۵۳  
۱۳۹۹/۱۲/۰۴

بازدید: ۳,۵۹۳

آسپلیکوئتا:

مدافع اسپانیایی چلسی این حجم از بدشانسی برای ادن هازارد در رئال را باور نمی کند.

به گزارش “ورزش سه”، ادن هازارد ستاره ۱۳۰ میلیون یورویی رئال مادرید در حال تبدیل شدن به ناامیدکننده ترین خرید تاریخ رئال است. او ۱۵ بهمن برای نهمین بار در یک سال و نیم گذشته مصدوم شد و برخی تردید دارند که بتواند بار دیگر به روزهای اوجش در چلسی برگردد.

 

 

 

 

هازارد به تازگی توانسته بود به ترکیب رئال برگردد ولی طبق گفته پزشکان باید ۴ تا ۶ هفته دیگر نیز به دور از میادین بماند؛ هرچند در چند روز گذشته بر خلاف پیش بینی ها به تمرینات رئال بازگشته و خوشبین است به بازی برابر اتلتیکو برسد.

هازارد از تابستان ۲۰۱۹ تا به امروز ۲۴۳ روز را مصدوم بوده و ۴۳ بازی رئال را از دست داده است.

 

 

 

 

سزار آسپلیکوئتا مدافع راست اسپانیایی چلسی که چند سال با هازارد هم تیمی بوده، در مورد بدشانسی های ستاره بلژیکی در رئال گفت:« واقعا عجیب است. در چلسی بارها هازارد را در زمین می زدند و او بلند می شد و به کار ادامه می داد. ادن به ندرت مصدوم می شد و همیشه ستاره چلسی بود اما دیدن مصدومیت های متوالی او در رئال برای من هم غم انگیز است و می دانم که خودش هم روزهای سختی را پشت سر می گذارد.

او همیشه می گفت رویایم بازی برای رئال است اما این حجم از بدشانسی تاسف بر انگیز است. ادن به ۴ بازی خوب متوالی نیاز دارد تا بتواند پاسخ انتقادات را بدهد. امیدوارم او بتواند بر مصدومیت غلبه کند و برای رئال همان بازیکنی شود که همه انتظار دارند.»

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *