تاریخ امروز:۷ اسفند ۱۳۹۹

آسمان اکثر نقاط کشور صاف است

 به گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، طبق نقشه های هواشناسی، از روز گذشته در ارتفاعات البرز، سواحل دریای خزر و خراسان شمالی، ابرناکی، بارش پراکنده و گاهی وزش باد و در دامنه‌های جنوبی البرز وزش باد شدید رخ داده است.

امروز در اکثر مناطق کشور، آسمان صاف است و از روز شنبه در اردبیل و سواحل دریای خزر وزش باد شدید موقتی و بارش پراکنده رخ می‌دهد. روز یکشنبه تا سه شنبه جوی آرام و پایدار در کشور حاکم است و در شهر‌های صنعتی و پر جمعیت، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

همچنین از ظهر سه شنبه با ورود سامانه بارشی به کشور، در غرب و شمال غرب ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود، روز چهارشنبه در شمال غرب و غرب و برخی مناطق جنوب غرب، دامنه‌های جنوبی البرز در قزوین ، البرز و تهران بارش باران گاهی رعد وبرق و وزش باد آغاز می‌شود.

لازم به ذکر است؛ در این مدت در ارتفاعات البرز و زاگرس بارش برف و در ایلام و خوزستان وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

 از ابتدای هفته تا روز سه شنبه با توجه به روند افزایش نسبی دما در ارتفاعات و دامنه‌های کوهستانی البرز، ذوب برف و وقوع بهمن دور از انتظار نیست. آسمان تهران فردا صاف گاهی همراه با غبار محلی است. بیشترین دمای هوای تهران به ۱۷ درجه و کمترین آن به ۷ درجه می رسد.

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *