تاریخ امروز:۲۵ خرداد ۱۴۰۰

آسمانی صاف و جوی پایدار در بیشتر نقاط کشور

در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، تصریح کرد: امشب در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و همچنین در جنوب سیستان‌وبلوچستان، ارتفاعات جنوب کرمان و شرق هرمزگان  افزایش ابر، رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

او ادامه داد: روزهای شنبه و یکشنبه در سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی، جنوب سیستان‌وبلوچستان، ارتفاعات جنوب کرمان و شرق هرمزگان این وضعیت تکرار می‌شود و در سایر مناطق کشور جوی پایدار و آسمان صاف و آفتابی  خواهیم داشت.

گودرزی اظهار کرد: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار استقرار خواهد داشت ، به‌تدریج با گذر امواج تراز میانی از نوار شمالی کشور در روز چهارشنبه در اردبیل، گیلان، غرب مازندران و ارتفاعات البرز غربی، وزش باد شمالی، ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می‌رود.

کارشناس هواشناسی بیان کرد: روز پنجشنبه در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل بارش باران پیش‌بینی می‌شود. روزهای چهارشنبه و پنجشنبه دریای خزر مواج است و کاهش محسوس دما در سواحل رخ خواهد داد.

او ادامه داد: در سه روز آینده خلیج‌فارس و شرق دریای عمان  و روز شنبه دریای خزر مواج است. در این مدت در منطقه زابل و استان‌های خوزستان  و بوشهر به سبب وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی درباره آب‌وهوای استان تهران گفت: آسمان تهران فردا صاف است و بیشترین دمای تهران ۳۸ درجه و کمترین آن ۲۶ درجه خواهد بود.

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *