تاریخ امروز:۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

آرسنال ۰-۳ لیورپول: در یک قدمی تاپ‌فور

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان یورگن کلوپ که به دنبال بازگشت به جمع چهار تیم بالای جدول هستند، امشب موفق شد با گل های دیوگو ژوتا (۲ گل) و محمد صلاح، مقابل آرسنال به برتری برسند و به رتبه پنجم جدول صعود کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. رفته رفته این لیورپولی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در مقابل آرسنالی ها تنها به دنبال استفاده از ضدحملات بودند.

در دقیقه ۱۵ بود که روی ارسال خطرناک اندی رابرتسون، فابینیو صاحب موقعیت شد اما ضربه پای چپ او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

بازی با همین روند ادامه داشت و دفاع پرتعداد آرسنالی ها مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد. در دقیقه ۳۰، فیرمینو بود که صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او هم راهی به چهارچوب دروازه آرسنال پیدا نکرد.

چند دقیقه بعد، روی نفوذ و پاس خوب ترنت الکساندر آرنولد، این جیمز میلنر بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او نیز نتوانست قفل دروازه آرسنال را باز کند.

در دقایق پایانی نیمه اول هم این لیورپولی ها بودند که بیشتر بر بازی مسلط بودند اما در نهایت در این نیمه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

نیمه دوم را آرسنال بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی این نیمه، بازیکنان میزبان بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند؛ اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۶۴، سرانجام لیورپولی ها به گل رسیدند. روی ارسال تماشایی الکساندر آرنولد از سمت راست بود که ژوتا بین مدافعان آرسنال ضربه سر را زد و دروازه برند لنو را باز کرد.

 

 

آرسنالی ها هنوز در شوک این گل بودند که در دقیقه ۶۸ گل دوم را دریافت کردند. روی پاس عالی فابینیو بود که صلاح از سمت راست فرار کرد و بعد از عبور از گابریل، توپ را از بین پاهای لنو وارد دروازه کرد.

 

 

 

بعد از این گل هم لیورپول تیم برتر میدان ماند و در دقیقه ۷۵، باز هم پاس عالی فابینیو، صلاح را در موقعیت گلزنی قرار داد اما این بار لنو از دروازه خارج شد و این فرصت را از او گرفت.

تلاش لیورپولی ها برای رسیدن به گل سوم سرانجام در دقیقه ۸۲ نتیجه داد. پاس صلاح به سادیو مانه درون محوطه جریمه آرسنال در نهایت به ژوتا رسید و او هم با یک شوت محکم، اختلاف را به سه گل افزایش داد.

 

 

در دقایق پایانی بازی باز هم این لیورپولی ها بودند که می توانستند به گل های بعدی برسند اما مانه دو موقعیت خوب را از دست داد تا بازی در نهایت با همان سه گل به پایان برسد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *