تاریخ امروز:۳۰ شهریور ۱۴۰۰

آرامش به بازار گل محلاتی برگشت/ خسارت آتش سوزی به غرفه داران تنها مالی بود

یکی از غرفه داران در بازار گل محلاتی در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: نزدیک ظهر امروز آتش سوزی در بازار گل محلاتی اتفاق افتاد که به نظر می‌رسید گسترده باشد، اما بر اساس مشاهدات میدانی تنها در ۵ مغازه حریق نفوذ کرده و به مرور موجب ایجاد و شعله گرفتن بیشتر شده بود.

او ادامه داد: ۴ ایستگاه آتش نشانی با حضور در محل حادثه، حریق را اطفا کردند و با تلاش خود آرامش تقریبی را به بازار گل برگرداندند. خوشبختانه آسیب جانی به کسی وارد نشد.

به گفته این غرفه دار در بازار گل گلدان‌های پلاستیکی داخل مغازه ها باعث شعله گرفتن آتش داخل غرفه ها شدند و همین امر خسارت را بیشتر کرد.

این غرفه دار گفت: یکی از غرفه داران خسارت این آتش سوزی را ۱۰۰ میلیون تومان برآورد کرده اما بدون شک خسارت بیشتر از این هاست.

آرامش به بازار گل محلاتی برگشت/ خسارت آتش سوزی به غرفه داران تنها مالی بود

پیگیری ها نشان می دهد، در حال حاضر آرامش به بازار گل محلاتی برگشته و مردم به خرید خود ادامه می‌دهند و مشکلی بازار را تهدید نمی‌کند و مشکل برطرف شده است.

گفتنی است، ظهر امروز آتش سوزی نسبتا بزرگی در بازار گل محلاتی اتفاق افتاد که در این حادثه قسمت سقف و بالکن‌های بخش شرقی بازار گل دچار حریق شد. با اعزام نیرو‌های آتش نشانی به محل آتش سوزی، در نهایت حریق اطفا شد و خسارت جانی برای هیچ یک از غرفه داران پیش نیامد.

انتهای پیام/

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *