تاریخ امروز:۲۳ خرداد ۱۴۰۰

آبی به تیم ملی انگلیس می آید (عکس)

کد خبر: ۱۷۶۰۰۳۷/۴۲

زمان: ۲۲:۲۳  
۱۴۰۰/۰۳/۱۶

بازدید: ۱۴,۱۲۴

تیم ملی انگلیس در دیداری دوستانه توانست با نتیجه ۰-۱ رومانی را مغلوب بکند.

به گزارش “ورزش سه”، سه شیرها در شبی که هری کین را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتند، با تک گل مارکوس راشفورد از روی نقطه پنالتی موفق به شکست رومانی شدند. انگلیس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۱ این جیدون سانچو بود که با حرکتی انفرادی وارد محوط جریمه رومانی شد، اما ضربه پای چپ او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در دقیقه ۳۲ و روی ارسال ایستگاهی توسط وارد پراوس از سمت راست بود که تیم ملی انگلیس تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما ضربه سر کالورت لوین به دیرک دروازه رومانی برخورد کرد. در دقیقه ۳۸ این بار ضربه جیدون سانچو بعد از ورود از سمت چپ به محوطه جریمه به دیرک دروازه رومانی برخورد کرد تا انگلیس در ۴۵ دقیقه نخست بدشانسی و قبول تساوی بدون گل راهی رختکن بشود.

 

اولین فرصت نیمه دوم در دقیقه ۵۳ و برای تیم ملی رومانی ایجاد شد، اما ضربه والی سورسگو دقیق نبود و با اختلاف کمی از کنار دروازه تیم ملی انگلیس به بیرون زمین رفت.

 

اما سه شیرها در دقیقه ۶۶ به گل اول دست یافتند. تیم ملی انگلیس صاحب یک ضربه پنالتی شد و مارکوس راشفورد، کاپیتان ابتدایی این تیم موفق شد این موقعیت را تبدیل به گل بکند.

 

در دقیقه ۷۹ تیم ملی انگلیس یک بار دیگر صاحب یک ضربه پنالتی شد، اما این بار ضربه جوردن هندرسون، هافبک باتجربه سه شیرها توسط کونستانتین مهار شد تا در نهایت انگلیس با همان یک گل رومانی را شکست دهد.

 

 

 

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *